Останні відгуки
- BLONDA BY M.O.03Сподобалось: Йдучи в Студію на зачіску довго не могла визначитися з образом, про те високий професіоналізм майстрів зробив мій образ яскравим!!!!!!! Дякую!!!!більше 7 років тому
- Паспортний сервіс "ДП Документ"06Сподобалось:рекомендую виготовляти закордоний паспорт через цю агенцію, адже вам взагалі не потібно буде стояти у черзі!більше 7 років тому
- Піцерія-пастерія "Фламінго"05СподобалосьВідвідавши цей заклад залишились смачні спогади про пасту яку готує Пастерія. При нагоді обов`язково загляну ще щоб нею поласувати.:більше 7 років тому
- YOUNG06Сподобалось: Просто нереально смачна кухня! Дуже сподобались суші! Хороше місцезнаходження)більше 7 років тому
- Маркет взуття "InShoes"019Сподобалось: великий вибір взуття і не тільки. Можна сказати що постійний в них покупець.Якістю і цінами задо...більше 7 років тому
- Взуттєвий магазин "DeMark"07Сподобалось: купувала тут зимове взуття! Чудово носиться. Діють знижки) великий вибір))більше 7 років тому
- Магазин "Мешти і топанки"06Сподобалось:хороший магазин з якісними товарами, також є сумочки. Варто завітати. Рекомендую)більше 7 років тому
- Ресторан "Prospect"06Сподобалось:один з найкращих ресторанів на східному масиві для святкування мастштабних подій!)більше 7 років тому
- Ресторан "Шинок"04Дуже подобається тут влітку стдіти на терасі та ласувати смачними стравами!)більше 7 років тому
- Сімейний клуб-кафе "Happiness"05Красивий заклад для сімейного відпочинку. Приємне місце проведення вихідних. Всюди охайно, чисто, смачні стави. Особливо подобається дітям.більше 7 років тому
- Мережа магазинів "Щодня"02Сподобалось:великий вибір товарів, помірні ціни. Великим + є те, що у магазині є карточка)більше 7 років тому
- Ресторан "Рандеву"03Сподобалось:чкдовий заклад на східному масиві!!! Смачна кухня! Можна святкувати великі події!)більше 7 років тому
- Вистава "Сватання на Гончарівці"015Сподобалось:дякую list.in.ua за можливість відвідати цю виставу. Вистава цікава та смішна Насміялась з Стецька до сліз.більше 7 років тому
- Кондитерський дім Блажевських05Сподобалось: Дуже великий вибір десертів, смачні тортики)) усім варто завітати та поласувати смачними тортиками)більше 7 років тому
- STONE STREET cafe03Сподобалось: Дуже подобається цей заклад! Смачні страви та хороший персонал! Варто завітати)більше 7 років тому